Zmarł pastor Paweł Godawa

po Prostu News

 

„Bo jeśli żyjemy, dla Pana żyjemy; jeśli umieramy, dla Pana umieramy; przeto czy żyjemy, czy umieramy, Pańscy jesteśmy – a jeżeli w to nie wierzymy, to na próżnoto całe nasze głoszenie prawda Kochani? Tak powiedział naszej całej rodzinie uśmiechając się od ucha do ucha w czasie ostatnich dni, mając pewność tego co się wydarzy..

Wczorajszego dnia 22.02 o 22:30 nasz kochany tatuś pełen wiary i nieopisanego pokoju Bożego, w modlitwie I uwielbieniu, odszedł do naszego Pana Jezusa Chrystusa”-  podaje na stronie facebook rodzina.

1 thought on “Zmarł pastor Paweł Godawa

  1. Serdeczne wyrazy współczucia.
    Można zaobserwować w internecie ,że nauczania Pawła Godawy nie wszystkim się podobało. Ja jestem z takiego środowiska ewangelicznego,w którym prawo do radowania się życiem mieli tylko ludzie zaliczeni ,przez międzynarodową mafię fałszywych wierzących,do wyższej kasty. Reszta ,kasta niższa,była od dzieciństwa dołowana,zniechęcana ,izolowana od wszystkiego co dobre i pilnowana na każdym kroku. Wiem też ,ze mafia ta przekupywała lekarzy,żeby działali na szkodę ludzi z niższej kasty. Nie wiem czy lekarz jest w stanie spowodować objawy choroby nowotworowej i potem stosować leczenie,które zabija. Ale znając metody terroru tej mafii(gwałty,znęcanie się ,manipulacja,okradanie,włamania,oszczerstwo) jestem skłonna wierzyć ,że zabijają ,przez przekupionych lekarzy ,tak jak Hitler.

    „Bezpośredni impuls dał ponoć Hitlerowi wspomniany na wstępie list. Ośmieliły go dziesiątki podobnych próśb i końcu polecił Bouhlerowi i Karlowi Brandtowi (osobisty lekarz Hitlera), by znaleźli systemowy sposób na zabijanie upośledzonych dzieci.

    O losie takich dzieci zaczęły decydować komisje, w których obok lekarzy zasiadali nierzadko medyczni ignoranci. Jeśli uznawali, że dziecko powinno umrzeć, przewożono je do jednej z wybranych klinik pediatrycznych, gdzie miało być poddane „kuracji specjalnej”.

    Pod tym eufemizmem kryły się eksperymenty medyczne. Z jedzeniem podawano dzieciom środki uspokajające lub morfinę. Potem zabijano je zastrzykami luminalu, fenolu albo skopolaminy. Zakres akcji stopniowo rozszerzano na coraz starsze roczniki, więc najpierw ginęły niemowlęta, a na końcu przyszła pora na 16-latki. Wreszcie reżim Hitlera uznał, że czas zacząć eliminować „bezwartościowych” dorosłych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *