10 000 tyś. nawróceń w 2018 r. Bóg w liczbach i tabelkach

po Prostu News

 

Ostatnio na swoim profilu YouTube Jakub Kamiński ( były piłkarz, dziś ewangelista, podróżnik)  podsumował miniony rok swojej służby w liczbach. Jednocześnie poinformował o celu na 2018 rok. Jego celem i fundacji jest to, aby doszło do 10 000 tyś. nawróceń w 2018roku.

„Wierzymy, że zostało to zainicjowane przez Pana, który włożył w nasze serca wizję ku temu aby w 2018 roku minimum 10 000 osób oddało swoje życie Jezusowi ! Z tego powodu na 2018 rok zaplanowaliśmy 4 duże wieczory Ewangelizacyjne na Północy, Południu, Wschodzie i Zachodzie Polski. To będą wyjątkowe spotkania, na których wierzymy w potężne działanie Boże, które przemieni ludzkie życia !” napisał na stronie swojej fundacji Jakub Kamiński – prezes zarządu.

W poleceniu jakie nam zostawił Pan Jezus w Ewangelii Mt. 28,19 : ” Idźcie  tedy i czyńcie uczniami wszystkie narody, chrzcząc je w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego”. Nie ma mowy o strategiach, wizjach, których mamy oczekiwać , czy liczbach nawróconych w danych latach.

Od kiedy Bóg zaczął wyznaczać liczby osób nawróconych w danym roku?

Co o tym myślicie?  Czy podobnych liczb i tabel nie stosują korporacje i Świadkowie Jehowy? Jakie jest wasze zdanie w tej kwestii? Zapraszamy do komentowania.

1 thought on “10 000 tyś. nawróceń w 2018 r. Bóg w liczbach i tabelkach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *